Partners: HIPRA

HIPRA

HIPRA is een veterinair farmaceutisch bedrijf dat zich toelegt op onderzoek, productie en het op de markt brengen van innovatieve en onderscheidende producten voor diergezondheid. Met name op het gebied van vaccinproductie behoort HIPRA, door jarenlange kennis en ervaring, bij de wereldtop van farmaceutische bedrijven voor de veterinaire sector.

Bij HIPRA vertrouwen ze op ervaring, technologie en de roeping om producten en diensten aan te bieden van de hoogste kwaliteit, waarmee we de gezondheid van dieren op bedrijven kunnen verbeteren. Deze producten hebben allemaal gemeen dat ze passende oplossingen bieden en een toegevoegde waarde zijn voor veterinaire professionals.

HIPRA SWINE TEAM

Maartje Wilhelm
Business Unit Manager
E: maartje.wilhelm@hipra.com
T: 06 8264 5058

Josine Beek
Technical Services Manager
E: josine.beek@hipra.com
T: 06 8299 1395

Theo Vercammen
Technical Support Manager
E: theo.vercammen@hipra.com
T: 06 3024 9632

Denise Meijer
Technical Support Hipradermic®
E: hipraservice.nl@hipra.com
T: 06 8215 8554

Jeroen Jansman
Key Accountmanager
E: jeroen.jansman@hipra.com
T: 06 1382 6591

Luuk Ferwerda
Accountmanager
E: luuk.ferwerda@hipra.com
T: 06 5894 9126

Linda Peeters
Technical Services Manager
E: linda.peeters@hipra.com
T: 06 1431 0007