Varkens+KI+Twenthe+levert+ook+DanBred+Duroc
Nieuws
© DanBred

Varkens KI Twenthe levert ook DanBred Duroc

Leden van Varkens KI Twenthe kunnen voortaan ook sperma krijgen van DanBred Duroc-eindberen. Daartoe heeft de ki-organisatie een overeenkomst met DanBred en Klasse Ki gesloten.

In de startfase wordt het sperma van de DanBred Duroc-eindberen van KI Twenthe via Klasse Ki in het Noord-Brabantse Sint-Oedenrode geleverd. De samenwerking kan op termijn verder worden uitgebreid met het huisvesten van DanBred-beren in het Overijsselse Fleringen.

'Al vijftig jaar levert onze coöperatie sperma van de beste fok- en eindberen van diverse fokkerijorganisaties naar onze leden in de Twentse regio', zegt manager Sanne Oudhof van Varkens KI Twenthe. 'Onze leden willen de beste genetica inzetten, onze coöperatie zorgt ervoor dat deze genetica beschikbaar komt. Het is goed dat ook DanBred Nederland in deze vraag van onze leden wil voorzien.'

Twente is een belangrijke regio met veel professionele varkenshouders die samen 8 procent van de Nederlandse varkens produceren. John Nijhoff van DanBred Nederland: 'Met onze samenwerking hebben de leden via de Twentse coöperatie nu ook toegang tot de efficiënt groeiende DanBred Duroc-genetica.'

Bekijk meer over:

Online kennissessies

Vitale Varkenshouderij

Meld je hier aan

Stelling

Loading

Weer

 • Dinsdag
  20° / 12°
  75 %
 • Woensdag
  21° / 11°
  10 %
 • Donderdag
  24° / 12°
  60 %
Meer weer