© Varkens Archief
The Pig Story nieuw uithangbord voor sector
Voor alle pr-uitingen vanuit de varkenssector heeft de Producenten Organisatie Varkenshouderij (POV) halverwege augustus The Pig Story gelanceerd. Op deze website worden filmpjes, achtergrondinformatie, zichtstallen en straks ook het Weekend van het Varken onder de aandacht gebracht bij het grote publiek.
Een van de eerste uitingen is een filmpje waarin Pleun een antwoord geeft op vragen van kinderen over de varkenshouderij. De eerste keer gaat het over de vraag waar de biggetjes vandaan komen.
Op de website van The Pig Story is verder bijvoorbeeld een overzicht te vinden van alle zichtstallen en een artikel over het circulaire varkensvoer dat de varkens bij Martin Houben krijgen. Ze eten iedere dag frites, bier en gebak.
Bekijk meer over:
Meest gelezen
Noord-Holland trekt 8 miljoen euro uit voor stoppende veehouders
Gisteren, 14:18
Automatische ruwvoerlijn is het toekomstplaatje
Vandaag, 11:42
Blogs
‘Chinese varkenshouderij wordt volwassen’
29-10-2026
‘Creëer veiligheid en gezondheid’
26-10-2026
‘PRRS: gelt de schuldige of toch niet?’
22-10-2026
Bedrijf in Beeld
Partners
Meer rendement door minder verspilling
Boehringer Ingelheim
Van voer tot resultaat: van gezonde zeug naar succesvolle biggen
Fransen Gerrits
Stelling
Loading



