©
De bijdrage van BIG Challenge 2018 heeft wederom de grens van 1 miljoen euro overschreden. Vandaag is op de Alpe D’Huez het voorlopige bedrag bekend gemaakt. De teller staat op 1.001.664,00 euro. Dit gebeurde traditioneel vlak voordat het evenement tegen kanker Alpe d’HuZes daadwerkelijk van start ging. Het bedrag maakt een substantieel deel uit van het totaalbedrag van de actie (voorlopige stand) van ruim 11 miljoen euro.
Bijzonder is dat BIG Challenge voor de tiende keer is vertegenwoordigd bij het jaarlijks terugkerende evenement in de strijd tegen kanker. De actie op de 'Nederlandse berg' in Frankrijk vindt dit jaar voor de 13e keer plaats.
Grondlegger
Grondlegger van BIG Challenge is Herman Houweling, die werkzaam was in de varkenssector. In 2008 had hij een droom: zoveel mogelijk geld ophalen voor onderzoek naar kanker en tegelijk de agrarische sector promoten. Hij overleed zelf in 2010 aan de gevolgen van kanker, maar zijn droom is nog steeds levend. Het resultaat na tien jaar: ruim 8,6 miljoen euro opgehaald voor Alpe d'HuZes/KWF Kankerbestrijding.
Meest gelezen
‘De zwakste schakel’
Gisteren, 08:30
Luxe start is groot pluspunt voor pas gespeende big
Gisteren, 09:45
Al 352 varkensbedrijven definitief gestopt
13-06-2026
Blogs
‘De zwakste schakel’
Gisteren, 08:30
‘De omgekeerde veranderende wereld’
11-06-2026
‘Wat schuilt er achter de deuren?’
08-06-2026
Bedrijf in Beeld
Partners
R staat voor Risico
Boehringer Ingelheim
Bezorgd om prikincidenten?
MSD Animal Health
'De biggen merken er niets van'
MSD Animal Health
Van voer tot resultaat: van gezonde zeug naar succesvolle biggen
Fransen Gerrits
Stelling
Loading
Nieuws van NieuweOogst.nl
POV bestrijdt cijfers Wakker Dier
Gisteren, 15:37
Export Spaans varkensvlees naar derde landen staat onder druk
Gisteren, 15:03
Vion verkoopt Duitse foodservicetak aan Group of Butchers
Gisteren, 14:42


