CoMore neemt 92 procent van de aandelen van Agrovision over. Aandeelhouders verkopen hun aandeel in Agrovision omdat zij zich willen richten op hun kernactiviteiten. CoMore heeft Agrovision met terugwerkende kracht vanaf 1 april 2013 overgenomen. De aandelen waren in handen van verschillende partijen. Met Agrifirm (33 procent), Siva-producten (27 procent) en ForFarmers (23 procent) als grootste aandeelhouders.
CoMore en Agrovision verwachten met deze overname de agrarische sector meerwaarde te kunnen bieden op het gebied van IT en managementinformatie. Karel Heijink, directeur Agrovision zegt daar over: “In CoMore hebben we een sterke en stabiele partner gevonden. Door de krachten te bundelen, kunnen we nog beter inspelen op alle ontwikkelingen in de agrarische sector.”
Voor klanten en personeel van Agrovision verandert er niets, Agrovision blijft de producten en diensten ongewijzigd leveren.
Lees ook

Meest gelezen
Blogs



