MS Schippers versterkt positie met overname De Haan Farmservice
The Schippers Group neemt De Haan Farmservice over, inclusief het onlineplatform Agridiscounter. Met deze stap verstevigt het bedrijf zijn positie in de agrarische sector. Alle medewerkers van De Haan Farmservice in het Overijsselse Genemuiden blijven in hun huidige functie werkzaam. Daardoor blijft de bestaande samenwerking met ruim 1.600 veehouders behouden.
Voor The Schippers Group is dit al de tweede strategische uitbreiding in 2026. Eerder dit jaar nam het bedrijf Lifarma uit het Limburgse Baexem over. MS Schippers, dat wereldwijd in vijftig landen opereert met 550 werknemers, breidt hiermee zijn team en netwerk aanzienlijk uit. De drie bedrijven delen een vergelijkbaar portfolio in agrarische benodigdheden: van hygiëneproducten en bedrijfskleding tot injectienaalden en kruiwagens. Door de krachtenbundeling krijgen klanten van De Haan Farmservice en Lifarma direct toegang tot het volledige, uitgebreide assortiment van MS Schippers.
Volgens eigenaar Mark Schippers van The Schippers Group verstevigt zijn bedrijf nu zijn landelijke netwerk. Ook zorgt deze overname voor een uitbreiding van de dienstverlening aan de Nederlandse veehouderij. 'De Haan Farmservice en Agridiscounter passen goed binnen onze strategie. Het is een praktisch bedrijf met sterke relaties met de veehouder.'
Voordelen voor klanten
Oprichter Herman de Haan van De Haan Farmservice ziet eveneens voordelen in de aansluiting bij MS Schippers. 'Deze stap zorgt voor de nodige slagkracht en continuïteit. Onze klanten behouden hun vertrouwde service, maar profiteren voortaan van de inkoopkracht en logistieke snelheid van een grotere organisatie.'
Door de integratie met MS Schippers krijgen klanten van De Haan Farmservice toegang tot een verder geprofessionaliseerde dienstverlening. Zij kunnen gebruikmaken van een webshop en een app voor bestellingen, beschikken over een breder productaanbod en profiteren van snellere leveringen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Meest gelezen
Blogs
Bedrijf in Beeld
Partners
Stelling
Nieuws van NieuweOogst.nl



