Varkens KI Nederland introduceert de AIM Order APP om 24 uur per dag en 7 dagen per week sperma te kunnen bestellen. Deze bestelapp maakt het bestellen gemakkelijk. Het is mogelijk enkele dagen voor het afleveren al een bestelling te plaatsen. Van elke bestelling ontvangt de klant een bevestiging per email.
De op gebruiksgemak ontwikkelde bestelapp gebruikt bestellingen uit het verleden om een voorstel van een bestelling te kunnen doen. Dit bestelvoorstel is naar wens van de klant aan te passen.
De AIM Order APP werkt op Android apparatuur, IPhones en IPads en is via de Google Play Store of APP Store te installeren. Voor de orderapp dienen klanten van Varkens KI Nederland zich aan te melden bij Topigs Norsvin.
Lees ook
Meest gelezen
Deense topgenetica behoeft een gezicht
25-09-2023
'Voer voor de toekomst'
25-09-2023
Blogs
Bedrijf in Beeld

PRRS onder controle door vaccinatie biggen
06-10-2021

Andere vaccinatiestrategie werpt vruchten af
01-10-2021
Partners
Stelling
Loading